دانشجویان حسابداری دانشگاه آزاد نیشابور

استفاده از مطالب تنها با ذكر منبع امكانپذير است.

با سلام خدمت اساتید، دانشجویان و علاقه مندان

بالاخره بعد از مدتها تلاش سری دوم لیست پایان­ نامه های كارشناسی ارشد و دكتری حسابداری آماده شد.

سری اول  این لیست با همكاری دوستان عزیز آقایان، فیلی، ایزدپور ، قنبری ، رخشانی، شیپوریان و سایر عزیزان دانشجو در دانشگاهها و نیز پایگاههای اطلاعاتی و سایت دانشگاهها، در دی ماه 88 از طریق وبلاگ بنده (كتابها و مقالات تخصصی حسابداری) منتشر شده بود. لیست اول تا تیر ماه 89 (در طی 6 ماه) بیش از 670 بار دانلود شده است.

در تهیه سری دوم علاوه بر عزیزانی كه نامشان در فوق آمده است، دوستان دیگری همچون سیدجواد بابازاده، حمید رضایی و احمد اسحاقی بنده را یاری رساندند. لیست حاضر شامل 1949 عنوان پایان­ نامه موجود می باشد كه بر اساس نام دانشگاه و سال دفاع پایان نامه در نرم افزار Excel مرتب شده است (در لیست اول 1379 عنوان آورده شده بود).

از سایر دوستان تقاضا دارم تا در صورت امكان لیست پایان­ نامه های كار شده در دانشگاه خود را از طریق پست الكترونیكی (رایانامه) پایین صفحه برایم ارسال دارند تا لیست ارائه شده در قسمتهای بعدی كاملتر و بهتر شود.

هدف از آماده سازی این مجموعه، گرد آوری عناوین پایان نامه های كار شده در ایران است تا دانشجویان از این طریق با پژوهشهای انجام گرفته آشنا شوند و به دنبال موضوعات تكراری نروند.

ذكر چند نكته در رابطه با این لیست حائز اهمیت است:

1-  برخی از دوستان عنوان نمودند كه تعدادی از عناوین ذكر شده در لیست اول دیگر قابل استفاده نمی­ باشد و مربوط به دهه­ های گذشته می­باشد. بنده این مساله را قبول دارم اما این موضوعات فقط جهت آگاهی شما از مطالعات انجام شده در گذشته ذكر گردیده است و شما جهت انتخاب موضوع پایان نامه می­ توانید موضوعات جدید را مدنظر قرار دهید.

2- دلیل آماده ­سازی این نسخه عدم وجود یك پایگاه اطلاعاتی كامل است كه موضوعات كار شده در رشته حسابداری را شامل شود. به همین دلیل عموما دانشجویان هنگام انتخاب موضوع پایان نامه به جهت عدم آگاهی به موضوعات گذشته و انتخاب یك موضوع تكراری؛ امكان چاپ مقاله پایان نامه برای آنها فراهم نمی­ شود و زحمات دانشجو به هدر می­رود.

3-  مطالعه این لیست (البته موضوعاتی كه در چند سال اخیر انجام شده است) می­ تواند در انتخاب موضوع به دانشجویان كمك شایانی نماید. دانشجویان می­توانند با تركیب برخی از موضوعات با یكدیگر به یك موضوع جدید برسند كه ارزش كار كردن را داشته باشد.

4- در این لیست برخی از ایرادات موجود در لیست اول برطرف گردیده است. همراه با برطرف نمودن برخی از ایرادات لیست اول، 570 عنوان جدید به لیست حاضر اضافه شده است.

5- با توجه به اینكه برخی از دوستان لیست اول را دانلود نموده­ اند در لیست حاضر (لیست دوم) عناوین اضافه شده با رنگ آبی مشخص شده است تا دوستان براحتی به موضوعات اضافه شده دسترسی داشته باشند. البته شما می­توانید از طریق فلشهای ابتدای فایل در قسمت Seri فقط به موضوعات اضافه شده در سری دوم دست پیدا نمایید.

 

 Link Download:  The 2nd List of M.A. & Phd Theses in Accounting_Asset.blogfa.com

Size: 918Kb

+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت   توسط داود طغانی  |